قوانین و مقررات

تاریخ انتشار: ۵ ماه قبل
قوانین و مقررات

 این متن به منزله یک توافق نامه آنلاین می باشد و مطابق قانون تجارت الکترونیک هیچ تفاوتی از نظر اصالت و اعتبار و همچنین هیچ تفاوتی با نسخه مکتوب ندارد.


وام یاب وام یا سرمایه پرداخت نمی کند و فقط یک موتور جستجوی هوشمند و سامانه ای برای معرفی نیازمندی ها در این زمینه است.

شما ضمن استفاده از این سایت موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد این توافق‌نامه‌ به شرح زیر اعلام کرده اید.

قبل از اینکه عضو وام یاب شوید یا از خدمات آن استفاده کنید، لازم است که همه قوانین و مقررات مرتبط با این توافق‌نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام نمایید. با قبول این توافق‌نامه کاربری، شما پذیرفته ‌اید هر زمان که از سایت‌ها و خدمات وام یاب، یا از ابزارهایی که در دسترس شما کاربران قرار داده شده استفاده کنید، مفاد توافق‌نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‌الاجرا است.

استفاده از وبسایت تخصصی معرفی وام، ضامن و سرمایه گذار وام یاب :

قرارداد و توافق نامه کاربری سایت وام یاب بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است و دارای پروتوکل ssl بر روی دامنه جهت تامین امنیت انتقال اطلاعات پرداخت و محتوای کاربران می باشد.

نکات اساسی جهت استفاده از وام یاب:

1- اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نام، را با دقت و کامل، وارد کنید. اشتباه و مغایرت به هنگام ثبت اطلاعات متوجه کاربر خواهد بود.

2- موتور جستجوی هوشمند و سامانه تخصصی معرفی و مشاوره در خصوص وام، ضامن و سرمایه گذار وام یاب صرفاً راهنمای دریافت وام های بانکی و معرفی ضامن، سرمایه گذار و واگذار کنندگان وام است وفقط در این راستا به کاربران، خدمات ارایه می نماید.

3- کاربران انحصاراً جهت پیگیری هر یک از مراحل راهنمایی در محتوای موجود دربخشهای مختلف این سایت، می توانند به مراکز و نهاد های مربوطه مراجعه کنند.

4- هیچگونه سند و یا مدرک اطلاعات شغلی، مالکیتی و … در تمامی مراحل ثبت نام و دردوران مدت عضویت از طرف این سایت دریافت نمی شود.

5- تبادل هر گونه سند و یا مدرک اطلاعات شغلی، مالکیتی و … ، صرفاً فی مابین ( بانک، موسسه و … ) و متقاضی انجام می شود.

6- جستجوگر وام یاب در قبال هیچ یک از مراحل پیش روی شما در تمام مدت دریافت وام، از جمله: موافقت ارایه تسهیلات توسط ( بانک، موسسه و … )، شرایط و مدارک مورد نیاز، دریافت، پرداخت و نهایتاً تسویه حساب وام هیچ گونه مسؤلیتی ندارد (در واقع وام یاب تنها اطلاعات افرادی را که تقاضای فروش وام، تامین سرمایه و یا ضمانت را دارند در اختیار کاربران قرار می دهد).

8- به هنگام مراجعه به مراکز اعطا کننده تسهیلات نسبت به هویت، صحت و سلامت آن مرکز دقت و بررسی لازم را داشته باشید. مسؤلیتی از این حیث متوجه سایت وام یاب نمی باشد.

9- حق عضویت در وب سایت وام یاب در حال حاضر در قسمت خرید اشتراک در صفحه اصلی می باشد که شامل مشاهده ی اطلاعات واگذار کنندگان وام، ضامن ها و سرمایه گذاران می باشد و خدمت دیگر ارائه شده به شما دریافت مشاوره است که هزینه ی جدا دارد و با امکان مشاوره از طریق تلفن ثابت در ساعات اداری از طریق راههای ارتباطی چت آنلاین در سایت و ایمیل می باشد. لازم به ذکر است هزینه ی اشتراک وام یاب فقط تا قبل از فعالسازی قابل برگشت می باشد.

10- وام یاب در قبال محتوا، فعالیت‌ها یا عدم فعالیت‌ها، و آگهی‌ هایی که کاربران به عنوان خرید و فروش وام، تراکم، ضامن، اجاره سند و یا معرفی شغل خود در سایت قرار داده‌اند، یا موتور جستجو آن آگهی را از سایت های دیگر دریافت نموده است، هیچ مسئولیتی نمی‌پذیرد. ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‌کنیم. ما هیچ کنترلی روی خدماتی که در آگهی به آن‌ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی‌ های کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق درخصوص آن‌ها با خود کاربران است. در صورت گزارش آگهی مبنی بر نداشتن صحت و اعتبار توسط تیم وام یاب حذف می شود.

11- مسئولیت حقوقی و کیفری هر آگهی با کاربر ارسال کننده و سازنده آگهی است ، سازنده ی آگهی شخصی است که آگهی را در سایت منتشر کرده است.

12- تا زمانی که از سایت‌ وام یاب، خدمات و ابزارهای وام یاب استفاده می‌کنید، نمی‌توانید آگهی‌ هایی که مرتبط با خدمات غیرمجاز و یا عدم رعایت قانون، اخلال در حقوق شخص ثالث و یا سیاست‌ های وام یاب باشد و یا مخالف با قوانین موضوعه و یا اخلاق حسنه و عرف اسلام و یا جمهوری اسلامی ایران باشد را ثبت نمایید.

.

شرایط مشاهده و استفاده از آگهی ها :

هرگونه استفاده از وام یاب به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. وام یاب هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکلی از آگهی‌های منتشر شده‌ٔ وام یاب استفاده می‌کنند.

1- تلاش وام یاب، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

2- مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت بر عهدهٔ شماست و وام یاب هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفادهٔ شما از این سایت ندارد.

3- وام یاب هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ وام یاب در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین وام یاب، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

4- مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس و موارد مشابه که به وام یاب ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهدهٔ فرستنده اطلاعات است.
5- مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به وام یاب که به واسطه‌ٔ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و وام یاب مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

6- آگهی‌های وام یاب با هزینه‌ٔ گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از وام یاب حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی‌های ارسال شده به وام یاب را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

7- قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

 

موارد ممنوعیت و یا محدودیت استفاده از موتور جستجوی هوشمند وام یاب :

عمومی :

وام یاب و وابستگان، کارمندان، مدیران، شرکاء هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال خدماتی که از طریق سایت‌ وام یاب توسط اشخاص ثالث ارائه می‌شوند یا برای فهرست‌ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده و آگهی می‌شوند ندارد و صرفاً در حدود قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، آگهی ‌های اشخاص ثالث را درج می‌کند.

اگر هر بندی از این توافق‌نامه مطابق قانون نامعتبر یا اجرا نشدنی باشد، چنین بندی باید مجدداً بررسی شده و باقی شروط و ضوابط به قوت خود باقی هستند. ما این توافق‌نامه را به صلاحدید خود ممکن است تغییر دهیم. عدم اقدام قانونی ما نسبت به نقض قوانین توسط شما یا سایر افراد به این معنا نیست که ما از حق خود نسبت به برخورد با نقض قوانین گذشته‌ایم و عمل مغایر با قوانین با برخورد متعاقب مواجه نخواهد شد. در عین حال، ما تضمین نمی‌کنیم در قبال کلیه موارد نقض قوانین توافق نامه، موارد ذکر شده را اجرا کنیم.

ممکن است در هر زمانی این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در وام یاب اعلام خواهد شد. به غیر از موارد استثنایی، کلیه اصلاح ‌ها یا موارد تغییر یافته از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.


4-درخواست بازگشت وجه مشاوره را تا پیش از دریافت مشاوره می توانید به تیم وام یاب ارسال نمایید و زمان آن اهمیت ندارد.

5- بازگشت وجه در قسمت آگهی ها به دلیل اعمال فوری درخواست شما بر روی سرور های سایت امکان پذیر نمی باشد.

توصیه ها :

1- با کسانی معامله کنید که امکان ملاقات حضوری با آنها پیش از انجام معامله وجود داشته باشد ترجیحاً در مکان های عمومی و بانک ها ملاقات داشته باشید.

2- هرگز پیش از به قطعیت رسیدن معامله هزینه‌ای پرداخت نکنید.

3- اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء‌استفاده قرار گرفته باشد.

4- در صورت امکان، پس از معامله و هر گونه داد و ستد رسید کتبی معتبر از فروشنده دریافت کنید.

 

در مواقع زیر بیشتر احتیاط کنید :

1- قیمت و شرایط معامله ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد.


تذکر: تکمیل مراحل ثبت نام در سایت وام یاب به منزله مطالعه و پذیرش قوانین از طرف شما خواهد بود.

محمدهادی
۲ هفته قبل

عالی

مدیر
۲ هفته قبل

با تشکر از شما 🙏🌹

رضوان سزاوار
۱ ماه قبل

با سلام بنده ۲ روز پیش تعرفه یکماه را پرداخت کردم امروز برای دیدن اطلاعات دوباره از بنده درخواست پرداخت تعرفه شد .این یعنی چی ؟؟؟

مدیر
۱ ماه قبل

سلام جناب سزاوار عزیز،چند دلیل برای این مورد وجود داره لطفاً برای رفع این مشکل با اپراتورهای آنلاین در ارتباط باشین.

احمد عظیمی
۱ ماه قبل

نظر خاصی ندارم.به امید روزی که خونه دار بشم

کرمپود
۲ ماه قبل

سلام نیازمند وام 100ملیون هستم خریدار وام در شیراز هستم

مدیر
۲ ماه قبل

سلام دوست عزیز لطفاً این قسمت فقط نظرات خودتونو در مورد قوانین و مقررات اعلام کنین. برای اطلاع از شرایط کاری و نحوه خرید و فروش وام با اپراتورهای آنلاین سایت در ارتباط باشین.

مرضیه امینی
۲ ماه قبل

نیازمند وام هستم

مدیر
۲ ماه قبل

سلام دوست عزیز لطفأ لیست وامهای فروشی رو جستجو کنین.

اک
۲ ماه قبل

عاِل ی

مسعود
۲ ماه قبل

عالی و کاربردی

مدیر
۲ ماه قبل

ممنونم سلامت باشید

جوادالهایی سحر
۳ ماه قبل

سلام به وام ازدواج ۱۰۰ملیون نیازدارم

مدیر
۳ ماه قبل

سلام وقت بخیر لطفا استان و شهر خودتون و انتخاب کنید اگهی مورد نظر و پیدا کنید و با فروشنده (آگهی دهنده) تماس بگیرید

احسان محمدی
۳ ماه قبل

درخواست وام فوری دارم واگر شرایط ضامنین اوکی باشد ضمانت هم نیاز دارم

مدیر
۳ ماه قبل

سلام وقت بخیر لطفا استان و شهر خودتون و انتخاب کنید اگهی مورد نظر و پیدا کنید و با فروشنده (آگهی دهنده) تماس بگیرید

رامین
۳ ماه قبل

خریدار وام

مدیر
۳ ماه قبل

سلام وقت بخیر لطفا استان و شهر خودتون و انتخاب کنید اگهی مورد نظر و پیدا کنید و با فروشنده (آگهی دهنده) تماس بگیرید

داود بهشتی
۳ ماه قبل

تشکر از لطف و زحمات عزیز ان در گروه وامیاب

مدیر
۳ ماه قبل

ممنون، خوشحالیم که توانستیم نظر کاربران عزیزمون رو جلب کنیم

عباس شعبانزاده
۳ ماه قبل

سلام نیاز به وام فوری دارم.09150880997

مدیر
۳ ماه قبل

سلام وقت بخیر آگهی خودتون رو از قسمت ثبت آگهی بصورت رایگان ثبت بفرمایید.

هاشم‌غزی
۳ ماه قبل

به‌دلیل‌مشکلات‌اقتصادی‌نیاز‌به‌وام‌دارم

مدیر
۳ ماه قبل

سلام وقت بخیر، استان و شهرتون رو انتخاب بفرمایید و وام مورد نظرتون رو انتخاب کنید، در نهایت با آگهی دهنده (فروشنده)‌ تماس بگیرید. اگر سوالی بود از بخش پشتیبانی آنلاین در صفحه اصلی و یا صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

شکوفه کاویانی
۴ ماه قبل

بدلیل مشکلات اقتصادی احتیاج به وام دارم

مدیر
۴ ماه قبل

سلام وقت بخیر، استان و شهرتون رو انتخاب بفرمایید و وام مورد نظرتون رو انتخاب کنید، در نهایت با آگهی دهنده (فروشنده)‌ تماس بگیرید. اگر سوالی بود از بخش پشتیبانی آنلاین در صفحه اصلی و یا صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

علی خداوردی حسنوند
۴ ماه قبل

نیاز ب کمک دارم دستم هم خالیه

مدیر
۴ ماه قبل

لطفا در چت سایت با پشتیبانی آنلاین گفتگو بفرمایید. در خدمت شما هستیم

فاطمه سعدی مجد
۴ ماه قبل

آماده خرید وام از صاحب آگهی ب شماره ۳۶۵۳۷ هستم لطفا راهنمایی بفرمائید چطور میتونم با این فروشنده در تماس باشم فامیلشون احمدی هستن از شادگان میخام وامشون و بخرم اما هیچ اطلاع تماسی از ایشون ندارم

مدیر
۴ ماه قبل

سلام وقت بخیر شما میبایست اشتراک تهیه بفرماید سرکار خانم

فاطمه سعدی مجد
۴ ماه قبل

اطلاعات فردی فروشنده وام ازدواج به شماره آگهی ۳۵۶۴۶ هستم

مدیر
۴ ماه قبل

سلام وقت بخیر جهت دیدن اطلاعات تماس آگهی دهنده می بایست اشتراک تهیه فرمایید. https://wamyab.com/packages-list

حسین
۴ ماه قبل

خریدار وام

مدیر
۴ ماه قبل

سلام وقت بخیر استان و شهرتون رو انتخاب کنی، وام های مرتبط رو مشاهده کنید درصورتیکه سوالی بود از بخش پشتیبانی آنلاین در خدمتتون هستیم

امین زارعی باطانی
۴ ماه قبل

نیاز به وام در جهت ازدواج

مدیر
۴ ماه قبل

سلام وقت بخیر استان و شهرتون رو انتخاب کنی، وام های مرتبط رو مشاهده کنید درصورتیکه سوالی بود از بخش پشتیبانی آنلاین در خدمتتون هستیم

لیلارحیم زاده
۵ ماه قبل

نیازبه وام بنیادشهید

مدیر
۵ ماه قبل

سلام شهر و استان خودتون رو مشخص کنید در صفحه اصلی و جستجو کنید در صورت وجود آگهی مشاهده می فرمایید